Bugun...MKÜ'de Değerlendirme Raporu Toplantısı yapıldı...

Toplantı MKÜ Rektörü Prof. Dr. Veysel Eren başkanlığında gerçekleşti.

facebook-paylas
Tarih: 17-06-2023 07:31

MKÜ'de Değerlendirme Raporu Toplantısı yapıldı...

Hüseyin ZORKUN -
2022 Kurum İç Değerlendirme Raporu toplantısı Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Veysel Eren başkanlığında gerçekleşti.
Mustafa Kemal Üniversitesi 2022 yılı Kurum İçi Değerlendirme Raporu taslağının görüşülmesi için 29 Kalite Komisyon üyesinin çevrimiçi katılımı ile Prof. Dr. Veysel Eren başkanlığında değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Depremden etkilenen binalarda oluşan hasarlardan dolayı eğitime ara verilse de büyük bir özveriyle uzaktan eğitimin sürdürüldüğünü, yüz yüze eğitime en kısa sürede geçebilmek için tadilatların devam ettiğini, bu süreçte kalite komisyonunun çalışmalarına hız kesmeden devam etmesi gerektiğini ifade eden Rektör Eren, iyileştirme çalışmalarının tamamlanmasıyla üniversitenin program ve kurumsal akreditasyon hedeflerinin gerçekleşmesinde komisyonun kalite çalışmalarına destek vereceklerini belirtti.
Rektör Eren, Kalite komisyon üyelerinin iyileştirme önerilerinin değerlendirildiği toplantının ardından komisyon üyelerine çalışmaları için teşekkür ederek, başarılar diledi.Kaynak: Zorkun Medya

Editör: Mert Zorkun

Bu haber 261 defa okunmuştur.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARŞİVİ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google RSS
YUKARI YUKARI