Bugun...İSTE Rektörü Depci mimarlık öğrencilerinin sunumlarını dinledi

İskenderun’a yeniden hayat vermek için canla başla çalışıyoruz

facebook-paylas
Tarih: 10-07-2023 19:48

İSTE Rektörü Depci mimarlık öğrencilerinin sunumlarını dinledi

 

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mimarlık Fakültesi öğrencileri Merkez Kütüphanenin galeri boşluğu ile ilgili fikirlerini ve tasarımlarını online olarak sundu.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mimarlık Fakültesi öğrencileri Merkez Kütüphanenin galeri boşluğu ile ilgili fikirlerini ve tasarımlarını online olarak sundu. İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’nin katılım sağladığı, Mimarlık Fakültesi’nden Doç. Dr. Mustafa Küçükktüvek, Dr. Öğr. Üyesi Nergiz Amirov, Arş. Gör. Zeynep Bahar’ın yürüttüğü İç Mimari Stüdyo IV Dersi Üniversite İSTE Kütüphanesinin Galeri Boşluğunun Tasarlanması sunumları 10 Temmuz’da online olarak yapıldı. Öğrenciler kütüphane kullanıcılarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak etkinlik alanları, sergi alanları, okuma, çalışma ve dinlenme alanlarının yer aldığı tasarımlar yaptı.

Rektör Depci’nin katılımıyla başlayan sunum Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Meltem Eken, Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Onur Güngör ve İç Mimarlık Bölüm Başkanı Doç. Dr. Mustafa Küçüktüvek, Kütüphane ve Dokümantasyon Şube Müdürü Müslüm Yurtseven, öğrenciler ve davetli katılımcılarla devam etti.

Davetleri için Doç. Dr. Mustafa Küçükktüvek ve öğrencilerine teşekkürlerini dile getiren İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci “dersten sorumlu hocalarımıza, katılım sağlayan konuklarımıza ve sunumları hazırlayan öğrencilerimize çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Hazırladıkları projeleri hayata geçirebiliriz umarım. Tüm paydaşlarımızla beraber kampüslerimize ve İskenderun’a  yeniden hayat vermek için canla başla çalışıyoruz” dedi.
Kaynak: Zorkun Medya

Editör: Mert Zorkun

Bu haber 184 defa okunmuştur.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARŞİVİ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google RSS
YUKARI YUKARI